APIE MUS

UAB "Sanro" - besiplečianti ir "koja kojon" su laiku einanti įmonė, kuri nuo šiol specializuojasi ir reklaminės spaudos srityje. Mes Jums siūlome draugiškas maketavimo bei spaudos darbų kainas už tikrai kokybiškai atliktus darbus.

Mūsų profesionalus kolektyvas pasiryžęs rasti sprendimus visiems Jūsų užmanymams ir įgyvendinti Jūsų idėjas. Mūsų komanda, atsižvelgdama į spaudoje esančias subtilybes bei niuansus, pasirengusi siūlyti optimaliausius bei Jūsų poreikius atitinkančius sprendimus vardan sėkmingos Jūsų verslo plėtros.

Tik į rinką besistengiantiems įsilieti ar konkurentus bandantiems pranokti būsimiems savo verslo partneriams mūsų dizainerių komanda pasiūlys kūrybinius sprendimus nuo įmonės logotipo kūrimo iki visos firminio stiliaus knygos kūrimo, spaudoje besispecializuojantys profesionalai pasiūlys pačius kokybiškiausius ir optimaliausius dizainerių komandos idėjų įgyvendinimo būdus, atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus. Mes Jums galime pasiūlyti platų spektrą spaudos darbų: vizitinės kortelės, skrajutės, blankai, įvairių dydžių plakatai, lankstukai, segtos brošiūros, knygos.

Mes esame jauna, bet jau sėkmingai savo veiklą vykdanti įmonė.
Mūsų veiklos sritis - pilnas IT paslaugų paketas, į kurį įeina kompiuterių,
jų detalių ir buitinės technikos pardavimas, jų priežiūra ir elektroninių svetainių kūrimas,
jų palaikymas bei techninė priežiūra.

Tai pat UAB SANRO, bendradarbiaudama su draudimo bendrove BTA Draudimas,
gali pasiūlyti draudimo paslaugas lengvatinėmis sąlygomis. Jūs sutaupysite pinigų ir laiko,
jeigu Jūsų draudimo klausimus spręsime ir tvarkysime mes.

Mes siūlome tik kokybiškas ir kainą atitinkančias paslaugas!